Анселмино: Много съм щастлив от трансфера си в Челси
Защитникът на Бока Хуниорс Анхел Анселмино заяви, че от дете е мечтал да премине в клуб като Челси.
Миналата седмица стана ясно, че Челси е договорил компенсация за Анселмино от около £17 милиона.
Сега 19-годишният аржентинец заминава за Лондон за медицински преглед и след това се завръща в Бока Хуниорс за сезона под наем.
Анселмино е щастлив от решението да обвърже дългосрочното си бъдеще с Челси и признава, че този вид трансфер е бил негова мечта.
"Много съм щастлив, всичко се случи много бързо, откакто бях малко момче, надявам се, че всеки футболист мечтае за такава възможност и аз съм много щастлив“, заяви Анселмино за ESPN.
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Артета: Липсваше ни завършването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]