Мареска: Загубата е нормална в момента
Мениджърът на Челси Енцо Мареска описа поражението с 4:1 от Селтик в предсезонен мач като "нормално“.
Ден преди това Челси бе разбит от Селтик в Индиана, като подслади поражението си с гол от дузпа на Кристофър Нкунку в 89-ата минута.
Резултатът беше посрещнат с тревога от феновете на Челси, но Мареска не вижда причина за безпокойство предвид приятелския характер на мача.
"Определено има много неща, които трябва да подобрим, когато играем без топка. Едно от нещата, които не бе правилно днес, бе да играем с висока защитна линия. Когато топката не е под натиск, трябва да се върнете назад .. Все още бъркаме някои неща с и без топка.
Според мен това е нормално в момента, но несъмнено мач след мач, тренировка след тренировка, ще бъдем готови“, заяви Мареска.
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Кайседо обясни защо е подписал нов договор с Челси
- Ливърпул ще се наложи над Челси
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Джеси Дери благодари за подкрепата след тежък сблъсък при дебюта си за Челси
- Жоао Педро: Съжалявам за феновете, всички трябва да се погледнем в огледалото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]