Челси е готов да предложи на Наполи двама и €50-60 милиона за Осимен
Челси е готов да предложи на Наполи 50-60 милиона евро за покупката на нападателя Виктор Осимен, а също така да включи нападателя Ромео Лукаку и полузащитника Чезаре Касадей в тази сделка, съобащва TEAMtalk.
Според източника, неаполитанският клуб иска да получи 100 милиона евро за Осимен, но тъй като Челси не е готов да се раздели с тази сума, английският клуб възнамерява да включи тези играчи в сделката.
Припомняме, че през миналия сезон Осимен участва в 32 мача във всички турнири, в които отбеляза 17 гола и четири асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2026 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 100 милиона евро.
- Колуил близо до завръщане след тежка контузия
- Кайседо: Искам да стана легенда на Челси
- Мърсън: Играчите на Челси не са на една вълна с Росеньор
- Челси запазва доверие в Росеньор независимо от класирането
- Юнайтед и Челси в битка за Роджърс, Вила иска 100 млн. паунда
- Грандове дебнат талант на Челси за 30 млн. евро
- Росеньор: Паузата идва навреме за Челси след серията от загуби
- Челси обмисля Фабрегас за заместник на Росеньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]