Ашуърт е готов да започне в Ман Юнайтед с три покупки
Спортният директор на Манчестър Юнайтед Дан Ашуърт е готов да започне новата си работа с три придобивания.
Юнайтед обяви в понеделник, че най-накрая са се споразумели за компенсация с Нюкасъл за Ашуърт, който ще поеме задълженията си в клуба от "Олд Трафорд" с незабавен ефект.
i Sport очаква Юнайтед сега да стане по-активен на трансферния пазар и да завърши съгласуването на три придобивания.
Юнайтед вече е напреднал в преговорите за нападателя на Болоня Джошуа Зиркзее, като планира да плати клаузата за освобождаване на играча от £34 милиона.
Също така се очаква Юнайтед скоро да направи официална оферта за полузащитника на ПСЖ Мануел Угарте, като Каземиро ще освободи място за него.
А Юнайтед се надява да подсили центъра на защитата с помощта на Матайс де Лигт, когото Байерн е готов да пусне за около 43 милиона паунда.
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Барселона се колебае дали да откупи Рашфорд
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Тонали
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Магуайър обясни провала на Аморим в Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед готов да върне Рашфорд при провал на сделката с Барса
- Хьойлунд: Бях поставен в рамки при Аморим в Манчестър Юнайтед
- Интер следи ситуацията с Каземиро преди лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]