Олисе се разбра с Челси
Крилото на Кристъл Палас Майкъл Олисе договори условията за личен договор с Челси.
Тази седмица стана известно, че поне три клуба вече са установили контакт с Палас относно придобиването на Олисе. След Нюкасъл и Байерн, Челси направи същото.
Според TEAMtalk Челси е категоричен фаворит за подписа на Олисе. "Сините" се опитаха да подпишат с Майкъл миналото лято, но той остана в Палас и подписа нов договор с освобождаваща клауза от £60 милиона.
След като не успя да убеди Олисе да премине на "Стамфорд Бридж" миналото лято, Челси постигна устно споразумение с 22-годишния французин за личен договор.
Олисе все още не е затворил вратата си за други клубове, но в момента планира да продължи кариерата си в Челси.
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
- Егбали: Смяната на Мареска не бе планирана
- Челси обвърза Кайседо до 2033 година
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Десаи: Челси се нуждае от вратар, който „не допуска грешки“
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]