Бруно: Ще си тръгна, ако не съм нужен
Офанзивният полузащитник на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш коментира бъдещето си в редиците на Манчестър Юнайтед. По-рано в медиите се появи информация за интерес към португалеца от Байерн Мюнхен и Интер Милано, както и клубове от Саудитска Арабия.
"Тук съм, докато отборът има нужда от мен, докато не поискат да не съм част от тяхното бъдеще. Ако по някаква причина вече не съм нужен, тогава ще си тръгна“, заяви Бруно.
Припомняме, че 29-годишният Бруно Фернандеш играе за Манчестър Юнайтед от 2020 г. През този период футболистът участва в 230 мача във всички турнири, в които отбеляза 79 гола и 64 асистенции.
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
- Защо на „Олд Трафорд“ казват „не“ на трансфери за над 100 милиона паунда
- Феновете на Ман Юнайтед скочиха срещу клуба заради ограничения върху сезонните карти
- Юри Тилеманс: Майкъл Карик е страхотен треньор
- Сър Алекс отдаде почит на големия съперник Кевин Кийгън
- Манчестър Юнайтед се отказва от Алекс Скот и Карлос Балеба, насочва се към изненадваща звезда от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]