Ман Сити с голяма победа и във Фулъм (видео)

Фулъм посрещна Манчестър Сити в срещата от предпоследния кръг на английската Висша лига, и след победата с 4:0 на "Крейвън Котидж" шампионът отново се намери на първото място преди последния кръг другата седмица. Междувременно Сити има да изиграе и отложена среща, докато преследвачът Арсенал също има два мача до края.

В 12-ата минута днес Гвардиол се впусна в атака от ляво и намери Де Брюйне, който му върна в полето за нисък удар и 1:0. До почивката Сити владееше инициативата и не позволяваше положения на съперника.

В 58-ата минута Бернардо Силва с прекрасна акция стигна до полето, където загуби топката, но тя попадна във Фоден на дъгата за 2:0. Последва пропуск на Холанд и 3:0 отново чрез Гвардиол, намерен от Силва на втора греда в 73-ата минута.

Крайното 4:0 оформи в последната 97-а минута от дузпа резервата Хулиан Алварез.

До края на кампанията Сити има гостуване срещу Тотнъм и финален мач с Уест Хем у дома, докато Арсенал среща Манчестър Юнайтед утре и домакинства на Евертън другата неделя.