Челси се връща за Мартинес?
Челси е готов да поднови интереса си към вратаря на Астън Вила Емилиано Мартинес.
Укрепването на последната граница е един от приоритетите на Челси за идното лято, като Джордан Пикфорд от Евертън и Аарън Рамсдейл от Арсенал преди това бяха свързвани с преминаване към сините.
talkSPORT обаче твърди, че Мартинес е на радара на Челси. "Сините" искаха да подпишат с Емилиано миналото лято, но отказаха да платят големи пари.
Мениджърът на Челси Маурисио Почетино, който е сънародник на титуляра на Вила, е за придобиването на Мартинес, носител на Световната купа в Катар с националния отбор на Аржентина.
Вила наскоро отчете загуба от £119,6 милиона за миналия сезон, така че правилата за финансов феърплей на Висшата лига може да принудят клуба от Бирмингам да продаде 31-годишния Мартинес.
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Челси търси алтернатива на Росеньор, съмненията около треньора растат
- Фернандес и агентът му се извиниха на Челси
- Челси се включва в битка за талант на Вердер
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]