Стана ясно защо Компани получи наказание от два мача
Мениджърът на Бърнли Венсан Компани обиди главния съдия Дарън Ингланд в мача от 30-ия кръг на английската Висша лига с Челси (2:2) и получи дисквалификация за два мача за това. Освен това той беше глобен с £10 хиляди, съобщава Daily Mail.
Белгийският специалист остана недоволен от отсъдената дузпа срещу отбора му и нарече рефера "проклет измамник“, повтаряйки тази фраза няколко пъти. Компани получи червен картон за бурната си реакция. Защитникът на отбора Лорънс Асиньон също беше изгонен.
В момента Бърнли е на предпоследно, 19-о място в класирането на английската Висша лига. Отборът събра 23 точки от 34 мача. В следващия мач от английското първенство Бърнли гостува на Манчестър Юнайтед на 27 април.
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]