Тиаго Силва е пред завръщане в родния клуб
Флуминензе е фаворит за трансфер на защитника на Челси Тиаго Силва. Договорът на бразилеца изтича след края на сезона и почти сигурно няма да бъде подновен.
Така 39-годишния футболист ще се завърне в родния клуб, който го продаде на Милан за 10 млн. евро през 2007 година.
Ветеранът има и други оферти, които внимателно ще обмисли. През зимата той е отклонил няколко предложения, за да помогне на Челси до края на сезона.
От старта на кампанията Тиаго Силва има 25 мача и 3 гола във Висшата лига.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]