Ливърпул изравни Арсенал на върха
Фулъм посрещна Ливърпул в срещата от поредния тридесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Крейвън Котидж" гостите спечелиха с 3:1 за да изравнят по точки и мачове Арсенал на върха в таблицата, но да заемат втората позиция поради по-слабата си голова разлика.
След равностойно начало Ливърпул поведе в 32-ата минута след изключително изпълнение от статична топка на Александър-Арнолд, което бе спечелено от Диого Жота - 1:0. Преди почивката обаче домакините се върнаха до 1:1 когато Ван Дайк блокира Муниз и включилият се Кастан стреля през защитата на "червените".
Така след почивката Ливърпул отново тръгна в атака и в 53-ата минута Елиът намери Гравенберх в полето за неговия първи гол във Висшата лига и 2:1. В 72-ата минута и Жота избегна капана на засадата за да се окаже срещу Лено за 3:1.
- Ван Дайк: Статичните положения ни убиват
- Ливърпул все още може да обърне ситуацията със Семеньо
- Бивш играч на Ливърпул и Англия е изправен пред затвор от 5 г.
- Ливърпул подписа с украински талант
- Ливърпул следи ситуацията около крило на Реал Мадрид
- Ливърпул се справи с Уулвс (видео)
- Агентът на Салах коментира слуховете за Фенербахче
- Ромеро може да получи по-голямо наказание
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]