Клоп: Успокоихме се и вкарахме страхотни голове
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп говори за победата на тима в мача от 24-ия кръг на Висшата лига с Бърнли (3:1).
"Мога да си представя как се чувства Винсент Компани в момента, защото направиха много добри неща и ни причиниха много неудобства. В първите 15 минути бързахме, те имаха контраатаки и положения и това бе проблем. След това се успокоихме и вкарахме страхотни голове.
На полувремето знаехме какво трябва да направим. Контролирахме, но Трент Александър-Арнолд трябваше да бъде сменен и не ни достигат защитници. Къртис Джоунс игра невероятно добре, както и Харви Елиът, когато влезе.
Бе труден мач със странни обстоятелства. С всичко, което се случи: играчите навън, вратарят го нямаше, денят беше перфектен. С изключение, разбира се, на ситуацията с Трент“, заяви Клоп.
- Ливърпул няма намерение да се разделя с Арне Слот
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
- Гравенберх: Не заслужаваме да бъдем освирквани
- Слот: Убеден съм, че догодина Ливърпул ще изглежда различно
- Челси е провел първи официални разговори с Шаби Алонсо
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]