Съпругата на Силва: Време е за промяна
Изабела Силва, която е съпруга на защитника на Челси Тиаго Силва , след мача от 23-ия кръг на английската Висша лига с Уулвърхемптън (2:4), заяви, че е време за промяна.
"Това е време за промяна. Ако чакате още, ще бъде твърде късно“, написа Силва в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Тиаго Силва вече е на 39 години. На тази възраст през този сезон бразилецът изигра 27 мача за Челси във всички турнири, в които отбеляза три гола.
В момента, след 22 изиграни мача от Висшата лига на Англия, Челси е на 10-то място с 31 точки. В същото време "аристократите" се класираха за финала за Купата на лигата на Англия, където ще срещнат Ливърпул на 25 февруари. Челси също продължава да участва във ФА Къп, където трябва да играе срещу Астън Вила в четвъртия кръг на 7 февруари.
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]