Астън Вила след Чорлука
Според Goal.com днес, ако от Челси успеят да привлечат Лука Мордич от Тотнъм, то това би улеснило Вила в привличането на най-добрия му приятел в тима - Чорлука. Във Вила имат проблем с позицията на десен бек и сега може да бъдат извлечени позитиви от сагата с Лука Модрич. Кайл Уокър, който бе един от най-добрите на Европейското за младежи, вече се върна в Тотнъм, след добър период в Астън Вила миналата година.
Сайта цитира един от източниците си: "Чорлука и Модрич ходят навсякъде заедно и ако единият не е доволен, то това ще се отрази и на другия. Те са толкова близки. Модрич бе една от причините Чорлука да пристигне в Тотнъм. Ако той се разстрои от скандалите покрай Модрич, то за Вила би било по-лесно да го привлече."
- Унай Емери: Заслужавахме повече срещу Бърнли
- Бърнли и Астън Вила не излъчиха победител в голово реми
- Астън Вила разби Нотингам Форест и се класира за финала в Лига Европа
- Емери: Това няма да промени начина ни на мислене
- Астън Вила ще заличи пасива срещу Нотингам Форест
- Ман Юнайтед готви офанзива за Матеус Фернандеш и Морган Роджърс
- Унай Емери сред вариантите за треньор на Реал Мадрид
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]