Почетино: Много треньори искаха VAR, а сега казват, че е трудно
Мениджърът на Челси Маурисио Почетино говори за системата VAR в мачовете от английската Висша лига.
"Много треньори искаха VAR. И сега, когато тя работи срещу тях, те казват: "О, не, жалко е, толкова е трудно". И не говоря за Артета, не, не е за него“, заяви Почетино.
Припомняме, че преди ден се проведе мачът от 11-ия кръг на английската Висша лига между Тотнъм и Челси (1:4). При резултат 2:1 в полза на Челси, Спърс вкараха гол, докато играха в малцинство, но голът не бе зачетен, тъй като Ерик Дайър бе в засада. За Тотнъм поражението от Челси бе първо за този сезон във Висшата лига.
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
- Росеньор съобщи, че Палмър ще е готов за Палас
- Росеньор: Видях неща, които ми харесаха
- Челси се измъчи, но взе трите точки срещу аутсайдер
- Росеньор: Трябва да се представим добре срещу Пафос
- Пафос няма да се опълчи на Челси в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]