Почетино: За мен е специално да се върна на място, където имам спомени
Мениджърът на Челси Маурисио Почетино сподели очакванията си за предстоящия мач с Тотнъм от 11-ия кръг на английската Висша лига.
"Това е специален момент да се върна след 4 години на място, където имам невероятни спомени. Създадохме невероятни спомени заедно. Мисля, че е доста специално, няма да лъжа.
След като с ПСЖ прекратихме връзката си, исках да отделя една година от футбола. И тогава дойде оферта от Челси. Отборите, които никога няма да управлявам, са Арсенал, защото ги смятам за основен съперник на Тотнъм, и Барселона заради Еспаньол.
Странно е да се върна след 4 години, но мисля, че ще бъде щастлив ден за мен. Това е животът и трябва да продължим напред, ние сме професионалисти, но в същото време сме хора“, заяви Почетино.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]