Джеймс, Чалоба и Чукумека получиха рецидиви на стари травми
Играчите на Челси Рийс Джеймс, Трево Чалоба и Кеърни Чукумека получиха рецидиви, докато се възстановяваха от контузия.
Джеймс е извън терена за Челси от август поради контузия в подколянното сухожилие. Доскоро се смяташе, че Рийс е на път да се завърне в игра и дори може да играе в дербито срещу Арсенал този уикенд.
Evening Standard обаче твърди, че поради усложнения капитанът на "сините" е бил принуден да спре груповите тренировки и да се върне към индивидуалните тренировки в базата си Кобъм.
Освен това днес Челси официално обяви, че възстановяването на Чалоба и Чукумека също се забавя. Първият е с травма на бедрото, вторият на коляното.
Трево и Кеърни отново са под грижите на медицинския екип на Челси и не е определен график за завръщането им в игра.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]