Хъдсън-Одой премина прегледи за Нотингам
Полузащитникът на Челси Калъм Хъдсън-Одой ще се присъедини към Нотингам Форест, написа в Туитър Фабрицио Романо.
Според източника англичанинът вече е на медицински прегледи, а документите в клубовете са готови за подписване. Калъм ще бъде седмото попълнение за Нотингам през настоящия трансферен прозорец.
22-годишният Хъдсън-Одой е възпитаник на системата на Челси. Калъм дебютира за първия отбор през 2018 г. Хъдсън-Одой прекара сезон 2022/2023 в Байер Леверкузен под наем. Футболистът участва в 21 мача, отбеляза един гол и една асистенция. Transfermarkt оценява пазарната стойност на английския универсален полузащитник на 15 милиона евро.
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]