Челси обърна Уимбълдън за купата
Челси посрещна Уимбълдън в срещата от втория кръг на Купата на лигата в Англия. Гостите се намират в четвъртото ниво на английския футбол, но поведоха над отслабената постройка на Маурисио Почетино преди той да успее да промени състава си и да обърне до 2:1.
В 18-ата минута Санчез направи дузпа в полето си и Тили вкара от бялата точка за 1:0. В 45-ата минута Мадуеке спечели дузпа в другото поле и сам я реализира за 1:1 точно преди почивката.
След почивката Челси обърна в 72-ата минута чрез Енцо Фернандез след грешка в защитата и лошо позициониране на вратаря - 2:1. Вратарят Бас обаче се отличи в срещата с няколко качествени спасявания до края.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]