Челси преговаря за нападател на Арсенал
Челси започна преговори за нападателя на Арсенал Фоларин Балогун, твърдят британски източници. Според информацията, 22-годишният американец трябва да запълни дупката, оставена от Кристофър Нкунку, който получи сериозна травма.
По-рано стана ясно, че Балогун е желан и от Интер, Монако и Фулъм. Високата цена от 50 милиона евро, поставена от Арсенал, обаче засега отказва кандидатите за подписа му.
На "Стамфорд Бридж" обаче изглежда нямат проблем да продължат със сериозните харчове и няма да се поколебаят да платят исканата от "артилеристите" сума, независимо, че вече пръснаха над 350 милиона евро за нови играчи.
Балогун е юноша на Арсенал, но досега не успя да се наложи в първия състав на "топчиите" и няколко пъти бе пращан под наем. През миналия сезон той привлече вниманието към себе си със силните си игри за Рен, където вкара 22 гола и направи 3 асистенции в 39 мача за френския клуб.
- Челси допусна шеста поредна загуба след 1:3 от Нотингам Форест
- Макфарлейн вярва, че Палмър е готов да блести на Мондиал 2026
- Петр Чех: Това вече е различен Челси
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Почетино: В Челси лично настоях само за двама играчи
- Челси ще се реабилитира у дома срещу Форест
- Челси очаква оферти за Джаксън от порядъка на 60 млн.
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]