Уест Хем влезе в битката за Балогун
Уест Хем влезе в битката за нападателя на Арсенал Фоларин Балогун.
22-годишният Балогун бе свързван през последните седмици с преминаване в Интер, но италианският клуб не може да си позволи да плати стойността от £50 милиона, която Арсенал желае за Фоларин.
Според The Independent сега основните претенденти за Балогун са Уест Хем и Монако, а "чуковете" имат предимство.
Балогун първоначално бе настроен да премине в Интер, но тъй като този трансфер не е опция, Фоларин намира оставането във Висшата лига за по-привлекателно от завръщането във френската Лига 1, където даде всичко от себе си през сезона си под наем в Реймс.
Балогун вкара 21 гола за Реймс миналия сезон - само Килиан Мбапе, Александър Лаказет и Джонатан Давид отбелязаха повече във Франция.
Сценарият, при който Балогун получава шанс в Арсенал, изглежда изключително малко вероятен - "артилеристите" се нуждаят от поне една голяма продажба, за да балансират своите скъпи покупки това лято.
- Гуардиола защити Арсенал: Шампионът никога не може да бъде „лош“
- Сака реши мач №300: Арсенал измъкна ценна победа срещу Брайтън
- Мениджърът на Брайтън за Арсенал: Губят прекалено много време за корнери
- Артета отговори на критиките: Във Висшата лига е трудно да играеш красив футбол
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Арсенал изпрати оферта за защитник на Коринтианс
- Арсенал плаща бонуси за всеки гол от корнер – тайното оръжие на Артета
- Артета: Арсенал вече е на финалната права
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]