Ман Сити е най-скъпата футболна марка в света
Манчестър Сити е признат за най-скъпата футболна марка в света според консултантската компания Brand Finance, която представи класацията на световните футболни марки.
Стойността на Манчестър Сити е нараснала с 13% на годишна база и сега струва €1,51 млрд. Реал Мадрид е номер едно през последните четири години и сега струва €1,46 млрд.
Трето място в класацията заема Барселона - стойността й е 1,37 млрд. евро.
Еднакво струват Манчестър Юнайтед и Ливърпул, споделяйки четвъртата позиция на рейтинга - според изчисленията на компанията тези клубове струват 1,36 милиарда евро.
Манчестър Сити вече е по-близо от всякога до трите най-важни трофея за сезона - "гражданите" вече станаха шампиони на Висшата лига и ФА Къп, остава финалът на Шампионската лига с Интер, който ще се проведе на 10 юни.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]