Кулибали подкрепи Лампард
Защитникът на Челси Калиду Кулибали изрази подкрепата си за мениджъра на "сините" Франк Лампард.
Легендата на Челси Лампард се завърна на "Стамфорд Бридж" като временен мениджър миналата седмица и вече претърпя загуба с 1:0 от Уулвърхемптън във Висшата лига.
Кулибали обаче вярва в Лампард и се надява, че Франк ще помогне на "сините" да подобрят играта и резултатите си.
"Знаем, че той е легенда тук и е бил треньор на половината отбор преди.
Ситуацията ни в момента е такава, каквато е, но по време на тренировка той казва, че ще ни подкрепя до края и ще ни помогне да излезем от тази ситуация.
Знаем, че това е трудна ситуация за всички, включително клуба, мениджъра и феновете, но ще направим всичко възможно да преодолеем това и да ги направим щастливи.
Нашият първи приоритет е да печелим мачове и да правим нашите фенове щастливи“, заяви Кулибали.
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]