Тотнъм успя срещу Брайтън (видео)
Тотнъм посрещна Брайтън в срещата от тридесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" видяхме среща изпълнена със събития и победа за "шпорите" с 2:1. Трите точки поставят тима на 3 точки под топ 4.
В 10-ата минута Тотнъм поведе чрез феноменален гол на Сон от дистанция, когато той се освободи от съперник и стреля фалцово право в сглобката за 1:0. Последваха ситуации пред Лорис, с които той се справи, но в 34-ата минута резултатът стана 1:1 когато Дънк матира вратаря с глава. Преди това Митома пострада от ВАР когато вкара, но явно бе играл с ръка.
В 55-ата минута Брайтън вкара отново чрез Уелбек, и отново ВАР отмени гола, което доведе до скандали между треньорите и червени картони за двамата мениджъри. В 71-ата минута ситуацията се нажежи с подмината ситуация за дузпа в полето на Тотнъм. Стигна се и до 79-ата минута когато Кейн вкара за крайното 2:1.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Тотнъм привлече Матеуш Фернандеш от Уест Хем
- Тотнъм се разбра с Нюкасъл за рекорден трансфер на Сандро Тонали
- Манчестър Юнайтед и Тотнъм продължават битката за Матеуш Фернандеш
- Тотнъм продаде Алехо Велис на бразилския Баия
- Тотнъм изкушава Сандро Тонали със заплата от 275 000 паунда седмично
- Добри новини за Аржентина: Кристиан Ромеро избегна сериозна контузия
- Тотнъм започна преговори с Антонин Кински за нов договор
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]