Лийдс може да се върне за Лофтъс-Чийк
Лийдс Юнайтед, който се интересуваше от трансфера на полузащитника на Челси Рубен Лофтъс-Чийк през януарския трансферен прозорец, може отново да се обърне играча през лятото, според Daily Express.
Голям фен на играта на полузащитника е бившият мениджър на "пауните" Джеси Марш, който наскоро бе уволнен заради слаби резултати. В тази връзка ръководството на Лийдс иска да изчака назначаването на нов наставник, след което може да се върне към опцията за придобиване на Лофтъс-Чийк.
"Пауните" са на 19-а позиция в класирането на английската Висша лига с 19 точки. Отборът изостава на две точки от Борнемут и Евертън, които заемат 17-о и 16-о място, даващи право на пребиваване във Висшата лига.
Лофтъс-Чийк има 22 мача за Челси този сезон във всички турнири, но без да се отчете с резултатни действия.
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Челси търси алтернатива на Росеньор, съмненията около треньора растат
- Фернандес и агентът му се извиниха на Челси
- Челси се включва в битка за талант на Вердер
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Челси не се отказва от Фернандес като лидер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]