Карагър: Мудрик ще е ужас за защитниците
Бившият английски полузащитник Джейми Карагър говори за представянето на крилото на Челси Михаил Мудрик.
"Мудрик веднага показа нещо, когато излезе на терена срещу Ливърпул, който се справи добре, за да запази резултата 0:0. Михаил бе фантастичен, когато се появи в игра. Не става въпрос само за скорост, което беше очевидно.
Той има много бързи крака като Азар, един от най-добрите играчи на Челси, които сме виждали във Висшата лига. Получава топката в правилните позиции, има нисък център на тежестта, вижда играчите. Не става въпрос за скорост, а за футболни умения. Да разбере къде са партньорите му. Мисля, че това ще бъде ужас за защитниците“, заяви Карагър.
Припомняме, че във вчерашния мач между Челси и Фулъм Мудрик беше сменен след първото полувреме.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]