Челси подписа с Фернандес
Челси подписа с полузащитника на Бенфика Енцо Фернандес.
Всички документи са оформени между клубовете, съобщава журналистът Фабрицио Романо, като информация очаква официално потвърждение. Договорът ще бъде валиден до юни 2031 г.
По-рано бе съобщено, че лондончани са готови да платят повече от €130.5 милиона за трансфера на играча. Парите ще бъдат преведени на шест вноски, но Челси прави авансово плащане от около 45 милиона евро за Енцо, уточнява Романо.
Енцо Фернандес играе за Бенфика от юли 2022 г. Аржентинецът отбеляза четири гола и направи седем асистенции в 29 мача за отбора във всички турнири този сезон.
Челси е на 10-о място в таблицата на Висшата лига. Хората на Греъм Потър имат 8 победи и събраха 29 точки. Следващият мач на лондонския тим е срещу Фулъм на 3 февруари у дома.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]