Ливърпул и Челси поделиха точките
Ливърпул посрещна Челси в срещата от двадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" двата тима не си вкараха гол за да останат с по 29 точки в средата на таблицата. Рано в срещата ВАР отмени попадение на "сините", за които във второто полувреме дебютира и новата покупка Мудрик.
В 3-ата минута Хаверц вкара топката в мрежата но от позиция на засада след удар на Силва в гредата, който той довкара. Второто най-добро положение бе пред Бадиашиле, който принуди Алисон да спасява от близо. Гакпо отговори за Ливърпул с два удара извън вратата.
В 55-ата минута Микайло Мудрик се появи на мястото на Хол, и веднага крилото раздвижи атаката на гостите, принуждавайки и Милнър да си изкара картон срещу него. Клоп веднага замени опитния защитник с Арнолд, който би могъл по-добре да се справя със скоростта на противника. И в тази част обаче двата отбора не стигнаха до гол.
- Трент Александър-Арнолд: Разбирам разочарованието и гнева на феновете на Ливърпул
- Собослай спаси Ливърпул от загуба срещу Нюкасъл с късна дузпа
- Ливърпул проявява интерес към Исмаила Сар от Кристъл Палас
- Дарвин Нунес премина под наем от Ал Хилал в Ал Дирия
- Нюкасъл – Ливърпул: Нови ери, стари амбиции и зрелище на „Сейнт Джеймс Парк“
- ПСЖ иска 70 млн. евро за Ибрахим Мбайе от Ливърпул
- Ще защити ли Арсенал трона? Анонс на новия сезон във Висшата лига
- В лодката
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]