Конте: Трябва да продължим да работим
Мениджърът на Тотнъм Антонио Конте коментира поражението на неговия тим в отложения мач от седмия кръг на първенството на Англия с Манчестър Сити (2:4).
"Ако исках същото ниво като в Ювентус и Интер, това може да е опасно, защото разочарованието ми може да бъде много голямо. Вместо това знам каква е моята задача в тази ситуация и работя много усилено, защото искам да стана по-добър. Искам да подобря отбора и клуба с моята визия, моята идея, моите предложения. Днес показахме добра игра и ги натиснахме много. В същото време съм разочарован. Това е първият път в моята кариера моят отбор да допусне четири гола за едно полувреме. Трябва да продължим да работим и да се опитаме да подобрим тази група играчи. Когато ви казвам, че трябва да намалим празнината, процесът току-що започна", заяви Конте.
В момента Тотнъм е пети в класирането на Висшата лига с 33 точки.
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
- Кудус с нов проблем, Де Дзерби започва в Тотнъм с кадрови трудности
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]