Челси е готов да предложи 73 млн. за Кайседо
Челси няма намерение да спира през настоящия зимен трансферен прозорец след привличането на Михаил Мудрик. "Сините" са готови да предложат около 73 милиона евро за халфа на Брайтън Мойсес Кайседо , според журналиста на CBS Sports Бен Джейкъбс.
"Чайките" обаче са готови да обмислят раздялата с 21-годишния си полузащитник само през януари, ако офертата е поне 84 милиона евро. Това означава, че Челси ще трябва да преговаря преди всичко с Брайтън.
През лятото лондончани вече подписаха с играч на чайките, когато крилото Марк Кукурела премина в синия лагер за сума от около 70 милиона евро. По-късно столичният клуб привлече и мениджъра Греъм Потър, като плати неустойка от 25 милиона евро.
- Челси продължи договора на Жоао Педро до 2034 година
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]