Челси напредва в преговорите с Канте
Челси постигна напредък в преговорите с френския полузащитник Н'Голо Канте за нов договор. Според британското издание The Athletic, има нарастваща увереност в клуба, че френският национал ще посвети бъдещето си на клуба.
Настоящият договор на Канте изтича в края на този сезон и предишните преговори не доведоха до нищо. Имаше и скептицизъм относно травмата на Канте. Поради факта, че той бе извън състава за дълъг период след операцията на сухожилието, имаше изгледи да не се намери решение и Канте да напусне като свободен агент.
Независимо от ситуацията с Канте, Челси все пак ще подсили центъра на терена и се очаква поне едно попълнение през предстоящия трансферен прозорец. "Сините" проявяват особен интерес към Енцо Фернандес от Бенфика и Джуд Белингам от Борусия Дортмунд.
- Челси продължи договора на Жоао Педро до 2034 година
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]