Фофана получи травма
Защитникът на Челси Уесли Фофана получи травма по време на приятелския мач с Брентфорд, който се проведе на 20 декември, съобщава журналистът Саймън Филипс.
Срещата на отборите се проведе при празни трибуни и завърши с победа на Челси с резултат 5:1. По време на мача Фофана получи контузия в коляното и не успя да продължи срещата. Защитникът бе сменен.
Припомняме, че Фофана стана играч на Челси това лято. Този сезон 22-годишният френски футболист взе участие в четири мача от английската Висша лига и не се отличи с резултатни действия. Преди това Фофана игра за Сент Етиен и Лестър Сити.
Челси събра 21 точки в 14 мача и е осми в класирането на Висшата лига.
- Челси следи крилото на Арсенал Итън Нванери
- Челси сменя стратегията: клубът вече търси дългосрочен проект
- Челси обмисля Филипе Луис за нов мениджър
- Макфарлейн: Челси можеше да си тръгне с победата срещу Ливърпул
- Арне Слот: Напълно разбираемо е феновете да освиркват Ливърпул
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Кайседо обясни защо е подписал нов договор с Челси
- Ливърпул ще се наложи над Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]