Мудрик остава цел номер едно за Арсенал
Крилото на Шахтьор Донецк Михайло Мудрик остава трансферна цел номер едно на Арсенал за януари.
Арсенал проявяваше интерес към Мудрик от миналото лято, но "артилеристите" се колебаеха да платят исканите £30 милиона за Михайло.
Оттогава Мудрик изигра още няколко блестящи мача в Шампионска лига, увеличавайки стойността си и групата от претенденти.
Мудрик дори бе потърсен от Реал Мадрид и ПСЖ, но Evening Standard твърди, че 21-годишният украински национал иска да се премести в Арсенал и да работи с мениджъра Микел Артета.
В момента основната пречка за сключване на сделка е цената на Мудрик. Носят се слухове, че Шахтьор иска 86 милиона паунда за своята звезда, но източникът твърди, че "артилеристите" едва ли ще актуализират трансферния си рекорд, който сега е определен на 72 милиона паунда, колкото струваше крилото на лондончани Николас Пепе.
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- Арсенал няма да сгреши в дербито с Фулъм
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]