Клоп поиска от босовете да работят за трансфер на Мбапе
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп проведе разговор с ръководителите на клуба, по време на който обсъди потенциалния трансфер на нападателя на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе, съобщава Defensa Central.
Според източника, германският специалист е поискал да знае дали е възможно да бъде привлечен Мбапе още през зимния трансферен прозорец. Причината за това е желанието на мениджъра да подсили състава на Ливърпул преди плейофните мачове от Шампионска лига.
В същото време ръководството на Ливърпул смята, че все още няма шансове за трансфер на Мбапе.
23-годишният Мбапе дебютира за Монако през 2015 г. на 16-годишна възраст. Френският нападател играе за ПСЖ от 2018 г. Мбапе има 237 мача за парижкия клуб, като отбеляза 190 гола и направи 93 асистенции.
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]