Ман Юнайтед разби Тотнъм (видео)

Манчестър Юнайтед посрещна Тотнъм в най-чаканата среща от единадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините доминираха изключително над противника си и спечелиха с 2:0, което можеше да е и по-голяма разлика. Така Тотнъм остава на трета позиция наравно по точки с Ман Сити на второ място, но и с мач повече, докато Юнайтед доближава Челси и топ 4 на 1 точка.

До почивката Юнайтед бе отправил 19 удара по вратата на Лорис, но той не допусна гол. Домакините редяха атака след атака, като само Кейн от трудна позиция отговори в един момент.

След почивката Фред откри резултата в 47-ата минута когато със слаб удар от дъгата топката се отклони от защитник и заблуди Лорис за 1:0. В 69-ата минута Фред и асистира като една топка попадна от него в краката на Бруно и с фалцов удар от границата на полето той оформи 2:0.

Малко след това Бруно вкара и за 3:0, но попадението бе отменено поради засада.