Закария ще се срещне с ръководството на Челси
Полузащитникът на Челси Денис Закария ще преговаря с мениджъра Греъм Потър и собственика на клуба Тод Боели тази седмица относно бъдещето си.
Припомняме, че Челси нае Закария от Ювентус точно преди края на летния трансферен прозорец, а "сините" дори договориха опция за откупуване за себе си.
Закария обаче все още дори не е дебютирал за Челси. 25-годишният швейцарски национал е разочарован от ситуацията си и ще я обсъди с Потър и Боели през следващите дни, според Evening Standard.
Резултатът от срещата им може да бъде предсрочното прекратяване на наема на Закария. В този случай Денис ще се върне в Торино през януари.
- Челси напредва в преговорите за Дани Уелбек
- Челси готви подобрена оферта за Алекс Скот
- Шаби Алонсо: Морган Роджърс няма да има нужда от време за адаптация
- Режис Льо Бри сложи край на спекулациите около Гранит Джака
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]