Ман Юнайтед ще се бори за Леао
Манчестър Юнайтед е в надпреварата за подписа на нападателя на Милан Рафаел Леап. Това съобщава Sky Sports, позовавайки се на Daily Star. По-рано стана известно, че Челси и ПСЖ се интересуват от португалския футболист, като парижани са готови да платят 150 милиона евро.
Леао се присъедини към Милан през 2019 г. с трансфер от Лил за €29,5 млн. В 128 мача за отбора Рафаел отбеляза 31 гола и направи 28 асистенции. През миналия сезон той помогна на отбора си да спечели шампионата на Италия за първи път от 11 години. Споразумението между страните изтича през 2024 г. Пазарната стойност на Рафаел се оценява на 70 милиона евро.
По-рано бе съобщено, че Милан възнамерява да подпише нов договор с играча, но засега Леао е отхвърлил последното предложение на клуба.
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]