Далглиш: Няма да наглеждам играчите като бавачка
Мениджърът на Ливърпул Кени Далглиш настоя, че няма да е бавачка на футболистите си, защото им вярва, и имат личната отговорност за благоприличие извън терена. Рекордната покупка на клуба Анди Керъл често се появяваше в заглавията с личните си изцепки извън терените, докато бе футболист на Нюкасъл Юнайтед. Далглиш заяви, че няма намерение да го държи на каишка, нито него, нито който и да било друг футболист в тима.
"Те са мъже а аз не съм им бавачка," каза Кени, цитиран от The News Of The World. "Ако не им дадеш възможност да са отговорни, нямаш шанс." Керъл, Глен Джонсън, Раул Мейрелес и Пепе Рейна пътуваха до Испания, за да гледат Класикото в Шампионска лига между Барселона и Реал Мадрид.
"Надявам се да са се държали прилично, докато са гледали мача. Само няколко от футболистите ми заминаха да гледат и аз нямам проблем с това. Нямам нищо против да гледат Реал и Барселона щом това не прекъсва тренировките им. Може да стигнеш по-бързо до Мадрид, отклокото да шофираш до Лондон за мач."
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
- Собослай коментира гола си срещу Марсилия
- Джерард разкритикува Слот
- Слот похвали Мохамед Салах
- Де Дзерби: Играхме слабо
- Собослай потвърди, че води преговори за нов договор
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]