Джеймс е близо до нов договор с Челси
Защитникът на Челси Рийс Джеймс е близо до подписването на нов дългосрочен договор с клуба си.
Като нови собственици на Челси, Тод Боели и неговите партньори веднага поставиха като приоритет задачата да удължат партньорството с Джеймс.
Рийс вече е в предпоследната си година от сегашния си договор, а пресата редовно съобщава за интерес към 22-годишния англичанин от страна на Манчестър Сити и Реал Мадрид.
The Times обаче може да потвърди, че Челси и Джеймс са постигнали значителен напредък в преговорите и сега обсъждат последните детайли на нова сделка.
Очаква се Джеймс да подпише нов договор с Челси в следващите дни. След това "сините" ще удължат партньорството си с вратаря Едуар Менди и халфа Мейсън Маунт.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]