Фулъм и ПСЖ преговарят за Курзава
Фулъм и Пари Сен Жермен продължават преговорите за защитника Лайвин Курзава, съобщава Фабрицио Романо в Twitter. Двата клуба преговарят за трансфера на бранителя.
Мениджърът на "котиджърс“ Марко Силва е одобрил привличането на Курзава, тъй като има желание да подсили отбора си, въпреки добрия старт на лондончани след завръщането им във Висшата лига. Те направиха равенства срещу Ливърпул и Уулвърхемптън, както и постигнаха късна победа над Брентфорд.
Курзава се присъедини към ПСЖ през 2015-а година от Монако и никога не е играл извън френската Лига 1 в кариерата си.
- Фулъм привлече за постоянно Йона Куси-Асаре от Байерн
- Фулъм е свел избора си до двама кандидати за мениджърския пост
- Арне Слот отказа да преговаря с Фулъм
- Фулъм разглежда Киърън Маккена за наследник на Марко Силва
- Маркo Силва напусна Фулъм след четири години начело на клуба
- Халф на Фулъм вкара гола на сезона във Висшата лига
- Марко Силва е постигнал устна договорка с Бенфика
- Бенфика избра Марко Силва за свой основен вариант за нов треньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]