Казадей премина в Челси
19-годишният италиански полузащитник Чезаре Казадей премина в Челси от Интер Милано, съобщава официалният сайт на "сините".
Договорът с играча е подписан за шест години. Сумата на сделката, според портала Transfermarkt, възлиза на 15 милиона евро.
Казадей не се е състезавал за основния отбор на Интер. Играейки за младежкия отбор на "" през миналия сезон, халфът записа общо 40 мача, като отбеляза 17 гола и направи пет асистенции.
Казадей игра за Италия до 19 години на Европейското първенство, което се проведе това лято. Неговият национален отбор в този турнир стигна до полуфиналите.
В първия кръг от новия сезон на Серия А Интер победи Лече с 2:1. В следващия мач тимът ще играе със Специя.
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]