Далот: Трябва да имаме дисциплина при Тен Хаг
Крайният бранител на Манчестър Юнайтед Диого Далот вярва, че някои играчи в състава на отбора ще трябва да приемат горчиви истини ако искат тимът да се върне към най-добрите си представяния. Юнайтед завърши предсезонното си турне в Австралия след 4 срещи без загуба, като някои играчи вече коментираха промяната в отбора:
"Това е дисциплината. Трябва да сме готови за това, да сме готови да чуем неща, които вероятно не искаме да чуем. Всичко е за доброто на тима и това е най-важното. Аз чувствам, че започваме от бяла страница: нов мениджър, нов екип, нова енергия, нови играчи идват и нямаме търпение да играем заедно с тях. Трябва да построим отбор, екип, клуб, всички заедно и да вървим напред".
За последното 2:2 срещу Астън Вила Далот каза:
"Трябваше да навлезем във второто полувреме по-надъхани. Очевидно водехме с 2:0, но трябваше да задържим темпо, да държим топката. Не трябваше да допускаме толкова атаки, колкото се получиха. Това обаче е нещо, което ще знаем занапред. Ще анализираме мача и ще вземем поуки.
"Трябва да сме проактивни, не само бековете, но и всички. Трябва да четем играта и да сме на нокти. Психически трябва да сме нащрек постоянно и дано се подобрим още преди началото на сезона".
- Майкъл Карик: Изграждаме нещо специално в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Винисиус Жуниор
- Манчестър Юнайтед официално преотстъпи Андре Онана на Трабзонспор
- Ман Юнайтед набеляза Крисенсио Самървил за подсилване на атаката
- Андре Онана отново ще играе под наем в Трабзонспор
- Манчестър Юнайтед и Ливърпул следят халф на Рома
- Ливърпул влиза в битка с Арсенал и Манчестър Юнайтед за Каишу Сано
- Ман Юнайтед е готов да върне Рашфорд, но бъдещето му остава неясно
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]