Тухел потвърди своя интерес към Левандовски
Мениджърът на Челси Томас Тухел потвърди интереса си към нападателя на Байерн Роберт Левандовски.
Левандовски даде да се разбере на Байерн, че иска да напусне това лято, а Барселона е претендент номер едно за Роберт.
Ако нещата не се получат за Левандовски в Барселона, Тухел ще бъде готов да действа, но за Томас този сценарий изглежда малко вероятен.
"Не мисля, че имаме шанс за Левандовски, но ако има шанс... Той е един от първите деветки.
Няма смисъл да говоря за играчи от други отбори и няма да започна да правя това. Разбира се, има няколко топ деветки, но сме доволни от това, което имаме в момента. В момента 9-ата позиция не е приоритет.
Имаме нашата приоритетна цел [Рахим Стърлинг]. Много, много съм доволен от това и това ще направи играта ни много гъвкава в предни позиции. В момента имаме достатъчно сила за отбелязване на голове.
Ако се случи нещо неочаквано, тогава ще видим - може би ще направим нещо, може би не. Но сега това не е приоритет", заяви Тухел.
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]