Тухел блокира покупката на Роналдо
Босът на Челси Томас Тухел блокира привличането на нападателя на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо.
Назначавайки себе си за временен спортен директор, новият собственик на Челси Тод Боели се зае да търси звезден играч, който да се превърне в забележително придобиване, символ на нова ера.
Боели се интересуваше от Франки Де Йонг от Барселона, Роберт Левандовски от Байерн Мюнхен, Неймар от ПСЖ и Роналдо, с чийто агент Жорже Мендеш се срещна в Португалия.
Daily Mail обаче твърди, че Боели е готов да купува играчи само с благословията на Тухел, а Томас не е одобрил поканата към 37-годишния португалец.
Тухел се опасява, че Роналдо ще внесе раздор в съблекалнята на Челси, както направи в Юнайтед, и че самият Томас ще повтори съдбата на Оле Гунар Солскяер.
Тухел предпочита да създаде по-мобилно нападателно трио от Рахим Стерлинг, Кай Хаверц и Рафиня.
- Мареска: Тази победа е много важна за нас
- Мойс повтори собствен антирекорд
- Густо блести в победа на Челси
- Бившият халф на Челси Оскар ще прекрати кариерата си
- Тиаго и Мареска най-добри във Висшата лига за ноември
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]