Тевес може да се върне за финала
Босът на Манчестър Сити Роберто Манчини заяви оптимистично, че Карлос Тевес ще е на линия и ще играе във финала за ФА къп. Аржентинецът пропусна мача с Манчестър Юнайтед в полуфиналите на "Уембли" след като получи контузия в двубоя с Ливърпул по-рано през сезона. От Сити очакват той да пропусне 4 срещи, като първата е понеделнишкия сблъсък с Блeкбърн.
"Надявам се Карлос да се възстанови - имаме 4 седмици," каза Манчини.
Защитникът Мика Ричардс също има травма, но мениджърът очаква завръщането му рано следващия месец: "Мика не е готов още. Трябват му около 10 дни да се възстанови."
- Грандове от Висшата лига следят десния бек на Брентфорд Кайоде
- Ман Сити се препъна срещу Уест Хeм и доближи Арсенал до титлата
- Гуардиола защити избора си на състав след тежката загуба от Реал
- Гуардиола: Надпреварата ще приключи, ако не победим Уест Хeм
- Семеньо и Гуардиола обраха наградите във Висшата лига за февруари
- Арбелоа: Мбапе се възстановява добре и може да играе срещу Манчестър Сити
- Манчестър Сити не преговаря за Усман Дембеле
- Ман Сити ще разбие Уест Хем като гост
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]