Челси хвърли око на Хакими
Защитникът на ПСЖ Ашраф Хакими попадна в сферата на интересите на Челси, съобщава Caught Offside.
Според източника, мениджърът на лондончани Томас Тухел е голям фен на фланговия защитник. В момента обаче нищо не показва, че мароканският национал е близо до напускане на ПСЖ.
Отбелязва се, че Челси е искал да подпише Ашраф Хакими преди година и той винаги е бил начело в списъка на наставника на "сините".
Хакими вероятно няма да бъде приоритетна цел за клуба през летния трансферен прозорец. Това лято Антонио Рюдигер и Андреас Кристенсен напуснаха Челси като свободни агенти, така че привличането на един или може би двама централни защитници без съмнение ще бъде нещо, което ръководството на лондонския клуб ще търси.
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]