Ман Сити се интересува от Леао
Манчестър Сити се интересува от нападателя на Милан Рафаел Леао и планира да се присъедини към Пари Сен Жермен в надпреварата за подписване на нападателя, съобщава Footmercato.
Според източника 22-годишният нападател е разглеждан от мениджъра на английския тим Хосеп Гуардиола като потенциален заместник на Рахим Стърлинг. По-рано бе съобщено за интерес към играча на Милан от страна на ПСЖ.
Договорът на португалския нападател с Милан е валиден до лятото на 2024 година. Той играе за италианския клуб от 2019 г.
Рафаел Леао изигра 42 мача за Милан през миналия сезон във всички турнири, като отбеляза 14 гола и направи 10 асистенции. Transfermarkt оценява пазарната стойност на португалския нападател на 50 милиона евро.
- Марк Гехи: Съотборниците ми помогнаха да се чувствам уверен като опорен халф
- Кристъл Палас – Ман Сити: Мареска търси нова победа
- Омар Мармуш премина под наем от Манчестър Сити в Тотнъм
- Фабрицио Романо: Два клуба от ВЛ са в контакт относно привличането на звезда от Ман Сити
- Завършените трансфери в Европа за 26 август: всички официални сделки
- Нико Гонсалес: Нямам търпение да усетя атмосферата на „Сейнт Джеймс Парк“
- Нико Гонсалес премина от Манчестър Сити в Нюкасъл
- Съндърланд отправи официална оферта за наем на Джак Грилиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]