Ман Юнайтед и Тотнъм се интересуват от Бастони
Английски клубове се интересуват от привличането на защитника на Интер Алесандро Бастони. Става дума за Манчестър Юнайтед и Тотнъм, съобщава журналистът Екрем Конур.
23-годишният Бастони е възпитаник на Аталанта. Той премина в Интер през 2017 г. срещу €31.1 млн. В 118 мача за вицешампионите на Италия, защитникът отбеляза три гола и направи осем асистенции.
Споразумението между Интер и Бастони изтича през 2024 г. Пазарната стойност на играча се оценява от Transfermarkt на 60 милиона евро.
През ноември 2020 г. Бастони дебютира за италианския национален отбор, с който оттогава има 11 мача.
- Ман Юнайтед рефинансира дълга, свързан с придобиването на клуба от Глейзър
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]