Каут удължава договора си до 2013
Нападателят на Ливърпул Дирк Каут е постигнал споразумение с отбора на Ливърпул, като добавя една година към договор, който го задържа при "мърсисайдци" до 2012 година. Сега той ще остане на "Анфийлд" до 2013 година. 30-годишният постигна споразумение с ръководството на клуба и няма да напуска следващото лято.
"Много съм щастлив," каза Кайт пред Спортспромоушън. "Работехме над нещо, но целта и на двете страни бе споразумение. От клуба искаха това и мога да кажа, че до споразумението се стигна в приятелска атмосфера. Това е типично за работата на клуба. Още от първото си стъпване тук се почувствах приет. Това чувство никога не се промени."
Босът Кени Далглиш също е доволен от нападателя си, с неговите 9 гола в 27 мача.
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
- Екитике: Салах ми даде страхотен пас
- Салах отказа да говори с репортери след победата над Брайтън
- Слот: Мисля, че ставаме все по-добри с топката
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]