Мичъл може да стане директор в Челси
Потенциалните купувачи на Челси обмислят да поканят спортния директор на Монако Пол Мичъл.
Според The Athletic, преди време Мичъл бе препоръчан на Манчестър Юнайтед от ментора си Ралф Рангник, който се готви да освободи мястото си на Ерик Тен Хаг и да премине на консултантска роля.
Рангник познава Мичъл добре от времето му в РБ Лайпциг, но Челси може да попречи на събирането им.
Съобщава се, че двама от тримата кандидати за покупката на клуба от "Стамфорд Бридж" се интересуват от услугите на Пол. Бившият играч на Уигън и МК Донс може да бъде предложен за поста технически директор в лондонския клуб.
Добавяме, че на 40-годишния Мичъл, от който преди това се интересуваше Нюкасъл, му остават още две години от договора.
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
- Тод Боели и Марк Уолтър са близо до оттегляне от Челси
- Манчестър Сити подновява преговорите за Енцо Фернандес
- Михаил Мудрик готов да напусне Челси под наем заради игрова практика
- Морган Роджерс разкри защо с Коул Палмър могат да се допълват отлично
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]